Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

COVID-19 - informácie

ESHOP NÁBYTOK HARMONIA JE TU PRE VÁS BEZ OBMEDZENIA LEN S DÔRAZOM NA OCHRANU PRED ŠÍRENÍM KORONAVÍRUSU


Bezpečnosť našich zákazníkov a zamestnancov je vždy prioritou, preto venujeme maximálnu pozornosť ochrane zdravia dodržiavaním zavedených veľmi prísnych hygienických opatrení. Váš tovar je u nás v bezpečí a bezpečne ho tiež dopravíme k vám. Naši vodiči sú vyškolení a vybavení ochrannými prostriedkami tak, aby sme šíreniu nákazy predchádzali.

Objednávky spracovávame a doručujeme v bežnom režime bez akýchkoľvek obmedzení. Vždy platí termín dodania, ktorý je uvedený u všetkých výrobkov v eshope.

Nemusíte mať obavy nakupovať online z pohodlia vášho domova. Postaráme sa o to, aby váš nákup bol bezpečný a prebehol v poriadku v najkratšom možnom termíne.


DÔLEŽITÉ JE, ABY SME SA V TEJTO ŤAŽKEJ DOBE ZOMKLI A NAVZÁJOM SI POMÁHALI. AK K TOMU BUDEME EŠTE OBOZRETNÍ, ZODPOVEDNÍ A OHĽADUPLNÍ, SPOLOČNÝMI SILAMI TOTO ŤAŽKÉ OBDOBIE ČOSKORO ZVLÁDNEME. PRAJEME VEĽA ZDRAVIA, POKOJA A SKORÝ NÁVRAT K NORMÁLU :)


Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Pravidlá ochrany osobných údajov