Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Obývacia zostava Ivo I - dub april

Obývacia zostava Ivo I - dub april

Kolekcia Ivo je určená pre vybavenie obývacích izieb, jedální alebo pracovní. Je tu skĺbený klasický štýl s modernými prvkami. Dekor dub april je dokonalou imitáciou masívu. Spoločne s kovovými nohami tvorí originálnu celok.

52,00 € 42,95 € bez DPH
Dostupnosť
Katalógové číslo:
250531

Set obsahuje tento tovar

  Názov Množstvo Expedícia Naše cena s DPH
Televízny stolík Ivo - dub april Televízny stolík Ivo - dub april 1 ks 8-10 týždňov 243,50 €
Kredenc Ivo - dub april Kredenc Ivo - dub april 1 ks 8-10 týždňov 368,80 €
Kredenc Ivo II - dub april Kredenc Ivo II - dub april 1 ks 8-10 týždňov 342,90 €
Policová skriňa Ivo - dub april Policová skriňa Ivo - dub april 1 ks 8-10 týždňov 255,10 €
Závesná polička Ivo II - dub april Závesná polička Ivo II - dub april 1 ks 8-10 týždňov 50,90 €
Konferenčný stolík Ivo - dub april Konferenčný stolík Ivo - dub april 1 ks 8-10 týždňov 152,10 €
Cena celkom pri nákupe jednotlivých produktov 1 413,30 €

Popis tovaru

Kvalitný nábytok bol a stále je, požadovaným kritériom pri vybavenie domácnosti. Na našich stránkach sa vám snažíme predstaviť tie najzaujímavejšie kolekcie, vďaka ktorým môžete kvalitne, moderne a štýlovo vybaviť akúkoľvek časť vášho domova. Čo hovoríte na kolekciu Ivo, kde sa skĺbil klasický vzhľad nábytku s modernými prvkami? Tento variant nábytku je určená predovšetkým pre vybavenie obývacích izieb, jedální alebo pracovní a predsieňou. Dekor dub april, v kombinácii kovových nožičiek, dodáva nábytku originálny vzhľad a je veľmi dobrou imitáciou dreva. Na výrobu nábytku bolo použité kvalitné lamino v dekore dreva dub april, kde korpusy majú hrúbku 16mm a sú ohranené ABS lištou o sile 0,5mm a 15mm. Vršky korpusov majú hrúbku 22mm. Čelné plochy nábytku sú vyrobené z MDF dosky o sile 18mm a sú potiahnuté fóliou. Nevyhnutnou súčasťou nábytku sú kovové úchyty, ktoré sú podlhovasté a ponúka pohodlné uchytenie pri otváraní dvierok či šuplíkov. Vďaka systému tichého dovierania dvierok, bude nábytok ušetrený od hlučného zatváranie, ktoré vedia byť mnohokrát nepríjemné. Kvalitnými pojazdy GTV sú vybavené zásuvky, čo spoznáte pri ich otváraní. Vnútorné police sú tiež v hrúbke 16mm a sú ohranené ABS lištou 0,5mm.

 

Obývacia zostava Ivo sa skladá z týchto prvkov:

- kredenc široký (150,5 x 84,5 x 40cm - š, v, h)

- policová skriňa (58 x 194 x 40cm - š, v, h)

- tv stolík (150,5 x 54 x 40cm - š, v, h)

- police 150cm (150,5 x 22 x 23cm - š, v, h)

- kredenc vysoký (90 x 130 x 40cm - š, v, h)

- konferenčný stolík (68 x 51,5 x 114 - 144cm)

 

Do zostavy Ivo sú zaradené kredenca, pri ktorých je nakombinovaný dekór dreva s presklením. Pri vnútorných sklenených políc je umiestnené LED osvetlenie, ktoré je veľmi efektné najmä večer, kedy chceme navodiť komornú atmosféru. Čo naozaj v obývacej izbe nesmie chýbať je televízny stolík. Vďaka nemu môžeme pohodlne umiestniť televíziu, u ktorej mnohí ľudia relaxujú, zabávajú sa a veľmi často zaspávajú. Televízny stolík Ivo ponúka dostatok priestoru pre umiestnenie televízie a iných audio/video prehrávačov. Jeho súčasťou sú bočné skrinky, medzi ktorými je šuplík a priehradka. Väčšiu stabilitu stolíka zaisťuje stredová noha, ktorá je umiestnená uprostred spodnej dosky stola. Ak disponujete dostatočným priestorom, odporúčame zakúpenie konferenčného stolíka. Tento typ nábytku oceníte najmä pri odkladaní kávy, čaju alebo malého občerstvenia. Môžete naň umiestniť aj vázičku s kvietkom. Konferenčný stolík Ivo je obdĺžnikového tvaru a je rozkladací, čo pri. Do priestoru nad televíziou môžete umiestniť policu Ivo, ktorá je taktiež súčasťou zostavy. Jej dostatočná dĺžka umožňuje umiestnenie rôznych dekorácií, kníh alebo fotografií.

 

Kolekcia Ivo ponúka mnoho ďalších prvkov, ktoré máme zobrazené nižšie v súvisiacich produktoch. O kolekcii Ivo môžeme povedať, že ide o vkusný nábytok, ktorý dodá interiéru patričnú eleganciu.

 


Pozn. V záložke "Priložené súbory" nájdete montážne návody jednotlivých dielov jedálne Ivo.

Prevažujúci materiál lamino - imitácia dreva
Doplnkový materiál sklo
Druh dreva/dekor dub
Špecifikácia odtieňa dub april
S konferenčným stolíkom áno
S presklením áno
Prichytenie na stenu nie
Lesk nie
S osvetlením áno
Spôsob dodania v demonte

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené