Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Predsieňová stena so zrkadlom Marseille I-výber odtieňov

Predsieňová stena so zrkadlom Marseille I-výber odtieňov

Dokázali ste do tejto chvíle žiť bez predsieňovej steny? Máte náš úprimný obdiv, avšak prichádzali ste o veľa. Predsieňová stena je totiž najpraktickejší kus nábytku, ktorý môžete v chodbe mať. Avšak nebojte, stále máte čas to napraviť. Predstavujeme vám predsieňovú stenu so zrkadlom Marseille I, ktorá vás zaručene nadchne svojim moderným prevedením, vysokou funkčnosťou a praktickosťou. Budete iba ľutovať, že ste si ju nekúpili skôr.

Vybrať variant:

výber varianty - zatrhnite

7,10 € 5,84 € bez DPH
6-8 týždňov
Katalógové číslo:
089911

Popis tovaru

Predsieň býva často zanedbávanú miestností väčšiny českých domácností. Je to však veľká škoda. Zaiste nám dáte za pravdu, že je vo väčšine prípadov tiež najmenšie miestností, hoci je jednou z najdôležitejších. Pýtate sa, čo ju robí tak dôležitú? Dôvod je pomerne prostý. Predsieň nás vždy ako prvý víta, keď prídeme domov z práce či školy alebo nás naopak ako posledný vyprevádza, keď odchádzame. Len sa skúste vžiť do situácie, kedy sa vraciate domov unavení a bez energie po náročnom dni v práci. Už sa naťahujete pre kľúče, ktoré sú ako naschvál na samom spodku vašej tašky. Po niekoľkých minútach hľadania je konečne nájdete, vsuniete do zámku a otvorte dvere. Aká je prvá miestnosť, ktorú zbadáte? Presne tak, je to predsieň. Je teda veľmi dôležité, aby bola reprezentatívna a príjemná. Predstavujeme vám preto predsieňovú stenu so zrkadlom Marseille I, vďaka ktorej sa predsieň stane vašou najobľúbenejšou miestností v celej domácnosti. Viete čo, okrem predsieňové steny nesmie v žiadnej chodbe chýbať? Predsa zrkadlo! Aj na to sme mysleli, a tak je súčasťou samotnej predsieňovej steny. Keď budete chcieť skontrolovať, ako vyzeráte, ale budete už na odchode, stačí sa len rýchlo mrknúť do zrkadla predsieňovej steny. Nemusíte sa tak zbytočne vracať do kúpeľne či inej miestnosti, kde máte zrkadlo. Celá kolekcia nábytku Marseille je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú zdravotne i ekologicky nezávadné. Predsieňová stena so zrkadlom Marseille I je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 18mm (zadná doska steny) a 28mm (police), je vybavená ABS hranou o sile 2mm (z pohľadovej strany) a 0,5mm (okraje predsieňovej steny). Určite vás poteší, že veľkým pozitívom lamina je práve ľahká údržba a dobrá odolnosť proti poškodeniu. Predsieňová stena so zrkadlom Marseille I má naviac oproti stene Marseille II vešiakovou tyč. Predsieňová stena sa upevňuje k stene pomocou priloženého kovania. Maximálne zaťaženie police činí 2kg. Rozmery predsieňovej steny so zrkadlom Marseille I sú 90x30x135cm (š, h, v). Ide o produkt overeného českého výrobcu. Všetok nábytok patriaci do kolekcie Marseille nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

Výška (cm): 135
Šírka (cm): 90
Hĺbka (cm): 30
Prevažujúci materiál lamino - imitácia dreva
Druh dreva/dekor podľa výberu
Špecifikácia odtieňa wenge, orech merano, agát svetlý
So zrkadlom áno
S botníkom nie
Lesk nie
Hmotnosť (kg) 35.3
Spôsob dodania v demonte

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Upozornenie
COVID-19 - UPOZORNENIE
Vážení zákazníci, eshop je aj napriek zavedeným vládnym opatreniam plne funkčný. Objednávky vybavujeme štandartne bez obmedzenia a s dôrazom na bezpečnosť.
Viac tu COVID-19 - informácie

Zatvoriť