Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Malá detská izba, ale veľké požiadavky na bývanie? Vieme, ako na to!

8. 7. 2024

Myslíte si, že tieto dve veci nejdú dohromady? Ste na omyle a my vám to radi dokážeme. So šikovným multifunkčným nábytkom sa aj zdanlivo nemožné stane možným. Až mnohokrát sami nestačíme žasnúť, na koľko multifunkčný nábytok skutočne je. Bohužiaľ nie každý z nás môže poskytnúť svojim deťom rozmerovo veľkú detskú izbu, aj keď by sme si to priali. Našťastie dnešný trh tovaru ponúka multifunkčný nábytok, a tak aj malú izbu premeníte na „raj na zemi.“

Nebolo by skvelé, keby nábytok plnil viac funkcií zároveň? Majitelia menších bytov určite súhlasne prikyvujú. Práve pre vás máme multifunkčný nábytok.

Patrová postel se skříní Moli 20 - výběr barev                                  

Multifunkčný nábytok má mnoho nesporných výhod. Spoločne sa na ne pozrieme. Ako už z pomenovania multifunkčné vyplýva, nábytok zastupuje viac druhov nábytku v jednom. Vďaka tomu tiež šetrí miesto v izbe, ktoré by inak zaberali samostatne stojace kusy nábytku. A nielen to! Multifunkčný nábytok je taktiež veľmi zaujímavým dizajnovým prvkom. Hoci sa to nemusí zdať, multifunkčný nábytok ušetrí aj vaše peniaze a čas. Kvôli dnešnému hektickom spôsobu života nemáme takmer čas na seba ani na svojich najbližších, nieto potom na nákup samotného nábytku. Rozhodne je teda potrebné povedať: „nie je čas strácať čas! Obstaraním multifunkčnej postele získate posteľ, písací stôl a skriňu v jednom.

 

 

Multifunkčný nábytok oceníte najmä v malých bytoch, garsónkach alebo nájomných bytoch. Ideálnym miestom na jeho umiestnenie je práve detská izba. Detskú izbu je potrebné zariadiť prakticky, funkčne a pokiaľ možno k spokojnosti detí i rodičov. Lenže často to ide horúco ťažko, keď sú k dispozícii malé priestory. Do nich však bez väčších ťažkostí umiestnite multifunkčný nábytok, ktorý plní viac funkcií naraz. A tak aj malá izba môže spĺňať rovnaké požiadavky na pohodlie a funkčnosť ako tá priestranná. Je pravda, že si malé priestory žiadajú kompromisy, ale tie nemusia byť na úkor nášho pohodlia a spokojného žitia.

V našom e-shope nájdete mnoho multifunkčných postelí. Radi by sme vyzdvihli práve niektoré z nich. Vyvýšená posteľ Aurora ponúka horné lôžko, písací stôl, skriňu, schodíky, mobilný kontajner a police v jednom. To však nie je všetko. Každý schodík je veľmi rafinovane zhotovený ako šuplík. Schodíky tak skvele poslúžia ako úložný priestor. Všetko dohromady vám prakticky tvorí vybavenie celej detskej izby na malom a úspornom priestore. Podobnou posteľou je vyvýšená posteľ Octavia, s ktorou vybavíte detskú izbu účelne, prakticky, funkčne ak tomu všetkému štýlovo.

 

Dětská vyvýšená postel Aurora 90x200cm, pravá - výběr odstínů   Vyvýšená postel Octavia se skříní a psacím stolem - bílá

 

Multifunkčné postele však nemusia byť iba vyvýšené, môže sa jednať aj o klasické postele. Tie taktiež ponúkame. Medzi obľúbené patrí posteľ Walter a Evita. Vo vnútri aj mimo postele Walter sa nachádzajú policové regály, posteľ tak ponúka priestranné lôžko a úložnú jednotku v jednom. Súčasťou postele Evita je písací stôl, dva hlboké úložné priestory a schodíky s dostatočne širokou nášľapnou plochou.

 

Multifunkční vyvýšená postel Walter - dub brooklyn / bílá  Multifunkční dětská postel vyvýšená Evita - bílá / šedá

 

Okrem multifunkčných postelí nájdete na našom e-shope postele manželské aj detské, čalúnené aj postele z masívu a tiež kovové postele.


Diskusia

Pridať reakciu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentára:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  

Novinka ešte nebola komentovaná, buďte prvý.

instagram
Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Pravidlá ochrany osobných údajov