Kategórie Info Kontakt Login Košík
0
Novinky, rady a tipy
 • Novinka - detská izba Raundo

  Novinka - detská izba Raundo

  Predstavujeme vám tohtoročnú perlu medzi detským nábytkom – kolekciu Raundo. S láskou a starostlivosťou sme pre vašich najmenších vytvorili nábytok, ktorý nielen spĺňa všetky vaše požiadavky a predstavy o ideálnej detskej izbe , ale zároveň prináša do domova kus hravosti, bezpečia, útulnosti a moderného dizajnu.

 • "5 tipov, ako oživiť interiér pomocou farebného masívneho nábytku"

  Predstavte si, že otvoríte dvere do svojho domova a vstúpite do priestoru, ktorý vás okamžite pohltí svojou teplou atmosférou a originalitou . Ide o nábytok, ktorý mení priemernú izbu na majstrovské dielo. Áno, hovorím o masívnom nábytku, ktorý prináša do moderného interiéru nielen funkčnosť , ale aj dušu. V dnešnej dobe je trendom minimalizmus a čisté línie , ale prečo nevdýchnuť vášmu interiéru trochu odvahy a osobnosti? Masívny nábytok nie je len o rustikálnom vzhľade a ťažkých kusoch, ktoré dominujú priestoru. Moderný masívny nábytok je inovatívny, farebný a nápaditý , a napriek tomu si zachováva tú nezameniteľnú kvalitu a trvanlivosť, ktorá z neho robí investíciu na celý život.

 • Aký je rozdiel medzi rohovou sedačkou a pohovkou? Vyberte si správne!

  Aký je rozdiel medzi rohovou sedačkou a pohovkou? Vyberte si správne!

  Prostredie nášho domova odráža nielen náš vkus, ale aj náš životný štýl. Či už ide o minimalistický alebo industriálny štýl alebo vintage vzhľad, každý z nás má svoj vlastný jedinečný vkus, ktorý sa odráža v našom domove. A v tejto súvislosti zohráva nábytok a najmä pohovky a sedacie súpravy kľúčovú úlohu. Aký je však medzi nimi rozdiel? Ako sa rozhodnúť, či je pre nás vhodná pohovka alebo rohová sedačka? Poďme sa teda ponoriť do tejto otázky a venovať sa jej presnejšie.

instagram
Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Pravidlá ochrany osobných údajov