Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Detská knižnica Jack - dub lancelot

Detská knižnica Jack - dub lancelot
NOVINKAAKCIA

V posledných niekoľkých rokoch môžeme počuť zo všetkých kútov, že deti prestávajú čítať knihy. Dnešné deti skrátka stále viac používajú najnovšiu elektroniku a na tlačené knihy zanevírají. Chcete, aby si vaše dieťa vybudovalo vzťah ku knihám? Prvým krokom k tomu je obstaranie miesta, kde budú diela literárnych velikánov skladovať. S detskou knižnicou Jack sa aj z odporcov kníh stanú ich milovníci.

203,60 € 7,30 € 6,06 € bez DPH
6-10 týdnů
Katalógové číslo:
250312

Popis tovaru

Patríte medzi vášnivých čitateľov alebo by ste sa nimi radi stali? Chodíte do kníhkupectva a knižníc a nikdy neodídete s prázdnou? Doslova ste zasypaní knihami? Čítanie je báječná aktivita a koníček, avšak miesta na tieto skvosty je snáď v každej domácnosti nedostatok. Knihy potom dávame, kamkoľvek sa len dá. Do nočného stolíka, na kuchynskú linku a často aj do predsiene. Nenechávajte knihy literárnych velikánov váľať sa všade možne a venujte im jedinečný priestor, ktorý si zaslúži.

 

Dokonalá knižnica pojme všetky vaše knihy a nebudete sa musieť žiadne vzdať. S detskou knižnicou Jack dáte na obdiv všetky vaše knihy. Jednoducho je vybavíte na poličky, kde budú všetkým na očiach. Knižnica Jack je inšpirovaná pirátskou tematikou, rovnako ako ostatný nábytok z tejto kolekcie.

 

Zbožňuje vaše dieťa hranie na pirátov? S izbou zariadenou v pirátskom duchu sa bude môcť považovať za skutočného novodobého piráta. Povesť pirátov sa postupom času mení. Zo zločincov sa stali skôr hrdinovia a po niekoľkých úspešných filmoch sa piráti opäť dostali do povedomia a pozornosti obyvateľov, ktorí si ich okamžite obľúbili. Ste pripravení na veľkolepé dobrodružstvo? Neváhajte, nasaďte pirátsky klobúk a hore na palubu. Nábytok detských snov je na obzore. Vytaste z vreciek ďalekohľad, kompas a vydajte sa na cestu za dobrodružstvom. S kolekciou nábytku Jack ho zažijete z pohodlia domova.

 

Dizajn knižnice je starostlivo prepracovaný do najmenších detailov. Knižnicu môžete využiť aj ako priestor na učebnice či dekoratívne predmety. V zadnej časti knižnice nájdete obrázok piráta, ktorý ešte viac vyzdvihuje tematiku celej kolekcie. Knižnica Jack je vyrobená z kvalitného lamina. Veľkou výhodou lamina je odolnosť proti poškodeniu a ľahká údržba. Rozmery detskej knižnice Jack sú 71x33x183cm (š, h, v). 

 

Kolekcia Jack je vyrobená v zaujímavom dubovom dekore lancelot v kombinácii s originálnymi potlačami pirátskej tematiky.

 

Všetok nábytok patriaci do kolekcie Jack nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

Výška (cm): 183
Šírka (cm): 71
Hĺbka (cm): 33
Prevažujúci materiál lamino - imitácia dreva
Druh dreva/dekor dub
Špecifikácia odtieňa dub lancelot
Typ s policami
S prichytením na stenu nie
Rohové prevedenie nie
Lesk nie
S osvetlením nie
Hmotnosť (kg) 36.82
Spôsob dodania v demonte

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené