Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Detský písací stôl Jack - dub lancelot

Detský písací stôl Jack - dub lancelot
NOVINKAAKCIA

Aj malí piráti musia pracovať na domácich úlohách. S poriadnym písacím stolom sa úlohami prebojujú s oveľa väčšou chuťou a radosťou. Design písacieho stola Jack je inšpirovaný pirátskou tematikou a poteší tak malého aj veľkého piráta.

262,60 € 9,50 € 7,81 € bez DPH
SKLADOM
Katalógové číslo:
250318

Popis tovaru

Každé dieťa potrebuje miesto výhradne pre učenie a rozvíjanie schopností. Presne také miesto poskytne písací stôl. Slabý výkon v škole, boľavý chrbát a zlá nálada. To všetko môžu byť náznaky nesprávneho prostredia na učenie. Keď však zaobstaráte dieťaťu písací stôl, ktorý sa mu bude páčiť, s úlohami si poradí oveľa ľahšie. Bude sa cítiť príjemne a robenie úloh bude hračka.

 

Dôležitým kritériom písacieho stola je tiež odkladacia plocha a množstvo úložného priestoru. Písací stôl Jack ponúka dostatočne veľkú pracovnú plochu, na ktorú dieťa bez problému odloží knihy, učebnice, zošity aj neskôr potrebný notebook či počítač. Úložným priestorom tiež nebolo šetrené. Ten nájdete v podobe dvoch zásuviek a jedných dvierok. Po otvorení dvierok nájdete jednu policu. Jedna zásuvka je umiestnená nad dvierkami a druhou nájdete pod pracovnou doskou stola. Ak by ste chceli úložný a odkladací priestor písacieho stola rozšíriť, odporúčame zaobstarať nadstavec nad stôl, ktorý nájdete nižšie v súvisiacich produktoch. Stôl je dokonca vybavený priechodkou na kabeláž.

 

Písací stôl je inšpirovaný pirátskou tematikou, rovnako ako ostatný nábytok z tejto kolekcie. Zbožňuje vaše dieťa hranie na pirátov? S izbou zariadenou v pirátskom duchu sa bude môcť považovať za skutočného novodobého piráta. Povesť pirátov sa postupom času mení. Zo zločincov sa stali skôr hrdinovia a po niekoľkých úspešných filmoch sa piráti opäť dostali do povedomia a pozornosti obyvateľov, ktorí si ich okamžite obľúbili. Ste pripravení na veľkolepé dobrodružstvo? Neváhajte, nasaďte pirátsky klobúk a hore na palubu. Nábytok detských snov je na obzore. Vytaste z vreciek ďalekohľad, kompas a vydajte sa na cestu za dobrodružstvom. S kolekciou nábytku Jack ho zažijete z pohodlia domova.

 

Design písacieho stola je starostlivo prepracovaný do najmenších detailov. Písací stôl Jack je vyrobený z kvalitného lamina a posilnený MDF. Veľkou výhodou lamina je odolnosť proti poškodeniu a ľahká údržba. Rozmery písacieho stola Jack sú 118x61x76cm (š, h, v).

 

Kolekcia Jack je vyrobená v zaujímavom dubovom dekore lancelot v kombinácii s originálnymi potlačami pirátskej tematiky.

 

Všetok nábytok patriaci do kolekcie Jack nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

Výška (cm): 76
Šírka (cm): 118
Hĺbka (cm): 61
Prevažujúci materiál lamino - imitácia dreva
Doplnkový materiál MDF doska
Druh dreva/dekor dub
Špecifikácia odtieňa dub lancelot
Typ stola so zásuvkami aj dvierkami
S výsuvom na klávesnicu nie
Rohové prevedenie stola nie
Lesk nie
S kolieskami nie
Hmotnosť (kg) 45.64
Spôsob dodania v demonte

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené