Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Luxusný zdravotný matrac Luxury - viscogem

Luxusný zdravotný matrac Luxury - viscogem
Rozmery:
30,50 € 25,18 € bez DPH
2-3 týždne
Katalógové číslo:
020621
Záruka:
2 roky

Popis tovaru

LUXURY je jednostranný a smerový matrac. Je určený pre užívateľov, ktorí nemajú chuť hľadať pohodlné ležanie rôznym otáčaním univerzálnych matracov. Je určená pre tých, ktorí vyžadujú maximálny komfort bez akýchkoľvek kompromisov. Neponúkame univerzálnosť, ponúkame luxus a dlhú životnosť. Vytvorili sme unikátnu vrstvu viscoelastickej peny VISCOGEM, ktorá sa ideálne prispôsobuje telu a zároveň je veľmi priedušná. Nespôsobuje pocit horúčavy a pálenia.

 

Matrac LUXURY je vďaka svojej unikátnej viscoelastickej vrstvy vhodný pre všetky skupiny užívateľov. VISCOGEM je jediná viscoelastická vrstva, ktorá nezadržiava teplotu

 

Poťah matraca je vyrobený len z prírodných materiálov, ktoré zabezpečujú príjemnú pohodu. Viskóza vyniká výnimočnou absorpciou, kapok udržiava správnu mikroklímu a striebro zabezpečuje čistotu matraca a bezpečné prostredie pre alergikov.

 

 

POŤAH SILVER

Je vyrobený špeciálnou nano-technológiou s prímesou iónov striebra. Tie prirodzene- fyzikálnou cestou zabraňujú výskytu baktérií. Je teda antibakteriálny. Na dotyk sa poťah podobá hodvábu, štruktúra je podobná polyesteru, chladí ako plátno a hreje ako vlna.

Zloženie poťahu: viskoza 36%, Polyester 64%. Poťah je dobre snímateľný vďaka zipsu na dve polovice a je prateľný na 60 °. Vďaka tomu zabezpečí jednoduchú hygienickú údržbu a čistotu.

 

Pri výbere matraca zakliknite požadovaný rozmer.

 

V prípade atypického rozmeru matraca uveďte do poznámky požadovaný rozmer. Následne vám zašleme na potvrdenie objednávku s konečnou cenou.

Výška matraca 28 cm
Výška jadra 18
Typ matraca penový
Tuhosť matraca stredne tuhá
Jadro matraca pena
Fyziosystém 4 zóny
Nosnosť do 130 kg
Záruka 10 rokov
Pamäťová pena (visco, lenivá) áno
Antibakteriálny áno
Antidekubitný áno
Ortopedický nie
Zdravotný áno
Zvýšená nosnosť nie
Doplnkové info kombinácia viscoelastické a HR studenej peny
Poznámka výška matraca 25cm je v poťahu

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené
Upozornenie
COVID-19 - UPOZORNENIE
Vážení zákazníci, eshop je aj napriek zavedeným vládnym opatreniam plne funkčný. Objednávky vybavujeme štandartne bez obmedzenia a s dôrazom na bezpečnosť.
Viac tu COVID-19 - informácie

Zatvoriť