Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

nahrievacie vankúšik CHERRY MINI - do mikrovlnky

Nahrievacie vankúšik CHERRY MINI - do mikrovlnky
0,40 €
SKLADOM
Katalógové číslo:
000000
Záruka:
2 roky

Popis tovaru

Stará švajčiarska tradícia ožíva v novodobom hrejivom vankúšiku Cherry. Hrejivé vankúšiky pôsobí blahodárne pri zdravotných ťažkostiach: uľaví od bolestí brucha alebo chrbta, pomôžu pri menštruačných bolestiach, pomáhajú pri stuhnuté šiju a prehrejú zátylok pri bolestiach hlavy. Za chladných dní oceníte ich hrejivé čaro, ktoré prehreje studenú posteľ pred spaním, zahreje po zimnej prechádzke a prekrví studené nohy večer pri televízii. Kôstky pomáhajú naprieč generáciami, od detí až po ich babičky.

CHERRY MINI - hrejivý vankúšik Mini svojou veľkosťou patrí medzi tie menšie, na jeho funkčnosti to však nič neuberá! Jeho veľkosť je predurčená na drobné bolesti - napr. Upchaté dutiny, bolesti zubov a opuchy, vkladanie do topánok. Výborný na cesty.

100% prírodný produkt
Vankúšik je naplnený čerešňovými kôstkami, ktoré prešli procesom dôkladného očistenia a vysušenie. Bavlnená textília použitá na obal vankúšika bola utkaná špeciálne pre toto využitie, je veľmi príjemná na dotyk a zároveň dostatočne odolná pre dlhoročné využitie.

čerešňové kôstky
Kôstky majú mimoriadnu schopnosť akumulovať a po prekvapivo dlhú dobu vyžarovať teplo. Ich teplota sa nikdy nezníži pod teplotu Vášho tela a sypká náplň sa prirodzene prispôsobí tvarom ľudského tela.

Nielen hreje, ale aj chladí
Ak vankúšik na niekoľko hodín vložíte do mrazničky, získate chladivý obklad, ktorý nájde svoje využitie nielen v sparných dňoch, ale aj celoročne pri ošetrení opuchov, drobných popálenín, zvrtlých členkov, modrín alebo hrčí.
Pranie v práčke - vankúšiky možno bez obáv prať v práčke!

Ohrievanie v mikrovlnnej rúre: max 1,5min (700W)
Ohrievanie v klasickej rúre: max 8 min (max 1500C)
Nahrievanie na kachliach alebo kúrenie.

Rozmery vankúšika sú 13x26cm.

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené
instagram
Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Pravidlá ochrany osobných údajov