Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Písací stôl v tvare žraloka Jack - hnedá/béžová

Písací stôl v tvare žraloka Jack - hnedá / béžová
NOVINKAAKCIA

Žasnete nad netradičným spracovaním písacieho stola Jack? Písací stôl na seba vzal podobu žraloka so všetkým. Obrovské svietiace tesáky a oči magneticky pripojené do jamiek. Písací stôl je názorným dôkazom toho, že ani práca na domácich úlohách nemusí byť nuda.

528,10 € 19,00 € 15,71 € bez DPH
SKLADOM
Katalógové číslo:
250320

Popis tovaru

Máte pocit, že v dnešnej dobe už nie je možné naraziť na niečo, čo by bolo originálne, neokukané a doslova vám vytrelo zrak? To ste ešte nevideli písací stôl Jack v tvare žraloka! Jedinečný dizajn písacieho stola vás zaujme na prvý pohľad. Obrovské svietiace tesáky a magnetické pohyblivé oči nadchnú snáď každé dieťa. Zuby majú tri úrovne dotykového osvetlenia, ktoré môžete podľa vašej ľubovôle meniť. Vašej návšteve div nevypadnú oči z jamiek pri pohľade na písací stôl. Svietiace sú len horné zuby žraloka, nie dolné.

 

Každé dieťa potrebuje miesto výhradne pre učenie a rozvíjanie schopností. Presne také miesto poskytne písací stôl. Slabý výkon v škole, boľavý chrbát a zlá nálada. To všetko môžu byť náznaky nesprávneho prostredia na učenie. Keď však zaobstaráte dieťaťu písací stôl, ktorý sa mu bude páčiť, s úlohami si poradí oveľa ľahšie. Bude sa cítiť príjemne a robenie úloh bude hračka.

 

Písací stôl Jack ponúka dostatočne veľkú pracovnú plochu, ktorá je pevne a stabilne umiestnená na dolných zuboch žraloka. Na dosku stola dieťa bez problému odloží knihy, učebnice, zošity aj neskôr potrebný notebook. Stôl je dokonca vybavený priechodkou na kabeláž. Písací stôl je inšpirovaný pirátskou tematikou, rovnako ako ostatný nábytok z tejto kolekcie.

 

Zbožňuje vaše dieťa hranie na pirátov? S izbou zariadenou v pirátskom duchu sa bude môcť považovať za skutočného novodobého piráta. Povesť pirátov sa postupom času mení. Zo zločincov sa stali skôr hrdinovia a po niekoľkých úspešných filmoch sa piráti opäť dostali do povedomia a pozornosti obyvateľov, ktorí si ich okamžite obľúbili. Ste pripravení na veľkolepé dobrodružstvo? Neváhajte, nasaďte pirátsky klobúk a hore na palubu. Nábytok detských snov je na obzore. Vytaste z vreciek ďalekohľad, kompas a vydajte sa na cestu za dobrodružstvom. S kolekciou nábytku Jack ho zažijete z pohodlia domova.

 

Dizajn písacieho stola je starostlivo prepracovaný do najmenších detailov. Písací stôl je vyrobený z kvalitného lamina a polystyrénu (PS, termoplast). Veľkou výhodou lamina je odolnosť proti poškodeniu a ľahká údržba. Písacia doska stola je vyhotovená z lamina v zaujímavom dubovom dekore lancelot. Rozmery písacieho stola Jack v tvare žraloka sú 102x61x157cm (š, h, v).

 

Všetok nábytok patriaci do kolekcie Jack nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

Výška (cm): 157
Šírka (cm): 102
Hĺbka (cm): 61
Prevažujúci materiál lamino - bez textúry
Doplnkový materiál plast
Farba hnedá
Doplnková farba béžová / krémová
S výsuvom na klávesnicu nie
Rohové prevedenie stola nie
Lesk nie
S kolieskami nie
Hmotnosť (kg) 45
Spôsob dodania v demonte
Doplnkové info zuby majú tri úrovne dotykového osvetlenia

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené