Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Predsieňová stena z masívu GAB 04 - výber morenia K16 antická biela

Predsieňová stena z masívu GAB 04 - výber morenia
AKCIANOVINKA

Chcete sa cítiť dobre ihneď, ako prídete domov? Kúpte si štýlovú sedliackou predsieňovú stenu z borovicového dreva. Dýchne na vás poctivosťou, romantikou aj príjemnou vôňou včelieho vosku. Využívať ju budete dlhé roky, napriek tomu sa vám neomrzí.

Morenie hornej dosky:

výber varianty - zatrhnite

    Morenie hornej dosky:

Vybrať variant:

výber varianty - zatrhnite

936,70 € 41,80 €
SKLADOM
Katalógové číslo:
252259

Popis tovaru

Poctivá práca, pravé drevo a vôňa včelieho vosku: Nechajte na seba dýchnuť masívny nábytok z borovice. Tešiť vás bude dlhé roky! V ponuke masívneho nábytku máme predsieňovú stenu GAB 04, ktorá je veľmi praktickou zostavou. Ide o komplet skrine, vešiaka s policou a malého botníku. Výrazným prvkom sú tiež veľmi dekoratívne kovové úchyty. Kovanie na prepracovaných úchytoch je ozdobené umeleckou patinou. Dna zásuviek sú vyrobené z farebnej preglejky. Sedliacky nábytok z masívu ponúkame v niekoľkých odtieňoch morenia, od svetlo bielej až po temne hnedu. Ošetrený je pravým včelím voskom, čo z neho robí luxusný ekologický nábytok. Navyše môžete zvoliť tiež preferovaný druhý odtieň, ktorý sa použije na hornú dosku nábytku. Lakovaným morením hornej dosky sa stane vrchná doska ešte odolnejšie. Vzory si prezrite vo fotogalérii. Aj tento sedliacky nábytok je ručne vyrábaný a pri jeho výrobe je kladený veľký dôraz na detaily spracovanie. Vďaka ručnú prácu a masívnemu drevu je každý kus nábytku jedinečný. Ponuka nábytku z masívnej borovice je veľmi široká - pozrite si súvisiaci tovar nižšie alebo priamo kategórii "sedliacky nábytok". Zaujať by vás mohol tiež "rustikálny nábytok". Vo vrchnej časti stránky si v poli "Vybrať variantu" vyberte odtieň korpusu. Chrbát nábytku a dna šuplíkov sú z drevovláknité dosky (preglejky), ktorá nie je namorená v rovnakom odtieni ako korpus.

 


 

Z dôvodu výroby sedliackeho nábytku na zákazku, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu v minimálnej výške 40 - 80 Euro, podľa hodnoty nábytku. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky maximálne do dvoch pracovných dní. Dodacia lehota uvedená pri tovare nezačne pred pripísaní zálohovej čiastky na bankový účet. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručenie zásielky.

Výška (cm): 195
Šírka (cm): 155
Hĺbka (cm): 60
Prevažujúci materiál masív - drevo
Druh dreva/dekor borovica
Farba podľa výberu
So zrkadlom nie
S botníkom áno
Lesk nie
Spôsob dodania vcelku

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image