Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Spálňa Ofélie II - biela

Spálňa Ofélie II - biela
NOVINKA

Spálňa Ofélie v bielej farbe je pre milovníkov romantiky a ľahkosti ideálne. Dodá vám pocit čistoty, sviežosti a uvoľnenie, ktoré si každý v spálni praje a určite zaslúži.

60,30 € 49,87 € bez DPH
Dostupnosť
Katalógové číslo:
254090

Set obsahuje tento tovar

  Názov Množstvo Expedícia Naše cena s DPH
Nočný stolík Ofélie - biela Nočný stolík Ofélie - biela 2 ks 6-10 týdnů 162,80 €
Široká šatníková skriňa so zrkadlom Ofélie - biela Široká šatníková skriňa so zrkadlom Ofélie - biela 1 ks 6-10 týdnů 558,00 €
Zásuvková komoda Ofélie - biela Zásuvková komoda Ofélie - biela 1 ks 6-10 týdnů 191,80 €
Posteľ s ortopedickým roštom 160x200cm Ofélie - biela Posteľ s ortopedickým roštom 160x200cm Ofélie - biela 1 ks Dostupnosť 422,30 €
Zrkadlo s dekorom Ofélie - biela Zrkadlo s dekorom Ofélie - biela 1 ks 6-10 týdnů 113,40 €
Cena celkom pri nákupe jednotlivých produktov 1 448,30 €

Popis tovaru

Spálňa Ofélie je jasný zástupca neoklasiku. Elegantné obdĺžnikové tvary orámované vyrezávanými rímsami, pilastrami a sokle vytvárajú vynikajúce a ušľachtilý celok. Rámovaná čela s vyrezávanými vzormi sú harmonicky kombinovaná s elegantnými kovovými držadlami. Hlavnou ozdobou spálňa je luxusné čelo postele a elegantné závesné zrkadlo s volumetrickým štylizovaným ornamentom. Modulárne prvky do spálne spájajú funkčnosť a pohodlie a ľahko vytvárajú požadované prostredie spálne.

 

Posteľ s ortopedickým roštom Ofélie zaujme čestné miesto vo vašej spálni. Jej dominantou je luxusný čelo s ornamentom a polstrovanou časťou potiahnutou bielou umelou kožou. Čelo je z polyuretánovej peny, ktorá umožňuje vytvorenie ladných kriviek dekoru, a dosky široké 1,6cm z lamina s polstrovaním. Veľkosť lôžka je 160x200cm (š, d). Inštalačná výška matraca je 30cm. Súčasťou postele je ortopedický rošt. Posteľ je nesená čelom a laminovanou doskou pod posteľou, pre podporenie elegancia sú pridané dve dekoratívne nôžky.

 

Široká šatníková skriňa so zrkadlom Ofélie vám ponúkne množstvo priestoru pre vaše ošatenie a diskrétne je ukryje do jednoduchej elegancie a vytvorí tak esteticky príjemný a zároveň praktický prvok vo vašej spálni. Uprostred za dvoma sklopnými dverami so zrkadlami sa nachádza priestor s 1 hornou policou a šatníkovou tyčou. Zrkadlo je praktickou súčasťou, pri skúšaní nemusíte odbiehať od skrine alebo zvlášť kupovať vysoké zrkadlo. Po oboch krajoch skrine za krytím krídlovými dvierkami o šírke 42,6cm sa nachádzajú 4 police. Maximálne zaťaženie police je 15kg. Veľkosť dvierok je 44x210,8cm (š, v). Originálne tvarované úchytky sú kovové, natreté bielou matnou farbou. Súčasťou skrine je rímsa, pilastrami a sokel z MDF profilu potiahnutého bielou matnou fóliou. S nimi sú uvedené aj celkové rozmery skrine. Odporúčame skriňu pripevniť k stene pomocou dodávaného rohového závesu.

 

Zásuvková komoda Ofélie je jasným zástupcom neoklasického nábytku, ktorý zaistí usporiadanie vašich vecí. Obsahuje 4 zásuvky na guľkových pojazdoch s plným výsuvom. Rozmer čiel zásuviek je 88,2x19cm a maximálne zaťaženie zásuvky je 15kg. Originálne tvarované úchytky sú kovové, natreté bielou matnou farbou. Elegantné obdĺžnikové tvary orámované vyrezávanými pilastrami a sokle z MDF profilu potiahnutého bielou matnou fóliou vytvárajú vynikajúce a ušľachtilý celok. Komodu odporúčame pripevniť k stene pomocou dodávaného rohového vešiaku.

 

Zrkadlo s dekorom Ofélie o šírke 4mm je zasadené v ráme z polyuretánovej peny, ktorá umožňuje vytvoriť ladné krivky dekoru, ktoré impozantne dominuje celému rámu. Zadnú stranu tvorí MDF doska, čo sú tvrdé drevovláknité dosky vyrobené z drevených vlákien lepených živicou za vysokého tlaku a teploty. Na stenu sa pripevňuje pomocou závesných háčikov, ktoré sú súčasťou balenia.

 

Spojenie estetického s užitočným to je nočný stolík Ofélie, za jemným dekórom sa ukrývajú praktické zásuvky na guľkových pojazdoch s plným výsuvom. Rozmery čiel zásuviek sú 44x19cm a maximálne zaťaženie zásuvky je 15kg. Originálne tvarované úchytky sú kovové, natreté bielou matnou farbou. Budete mať teda dostatok priestoru pre ukrytých napríklad kníh alebo vreckoviek. Stolík je vrátane pilastrov a sokla z MDF profilu potiahnutého bielou matnou fóliou.


Spálňa Ofélie I sa skladá z týchto prvkov:

  • Posteľ s ortopedickým roštom Ofélie - biela - 196x118,5x210cm (š, v, d)
  • Široká šatníková skriňa so zrkadlom Ofélie - biela - 191,6x228x67cm (š, v, h)
  • Zásuvková komoda Ofélie - biela - 93,8x89,2x50cm (š, v, h)
  • Zrkadlo s dekorom Ofélie - biela - 86,2x100x4cm (š, v, h)
  • 2x Nočný stolík Ofélie - biela - 49,6x50,8x49,8cm (š, v, h)


Všetok nábytok patriaci do kolekcie Ofélie nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

Prevažujúci materiál lamino - bez textúry
Farba biela
Rozmer pre matrac (cm) 160x200
Lesk nie
S osvetlením nie
Hmotnosť (kg) 354.6
Spôsob dodania v demonte
Doplnkové info kovové úchytky
Poznámka rímsa, pilastry a sokel z MDF profilu
Upozornenie polstrovanie potiahnutou umelou kožou

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené