Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Spálňa Ofélie - šedá

Spálňa Ofélie - šedá
NOVINKA

Spálňa Ofélia v šedej farbe onyxu zodpovedá najnovším módnym trendom v interiéri a nepochybne každú spálňu zútulnia a bude štýlová.

35,00 € 28,95 € bez DPH
Dostupnosť
Katalógové číslo:
254140

Set obsahuje tento tovar

  Názov Množstvo Expedícia Naše cena s DPH
Posteľ s ortopedickým roštom 160x200cm Ofélie - šedá Posteľ s ortopedickým roštom 160x200cm Ofélie - šedá 1 ks Dostupnosť 436,90 €
Nočný stolík Ofélie - šedá Nočný stolík Ofélie - šedá 2 ks 6-10 týdnů 168,60 €
Toaletný stolík Ofélie - šedá Toaletný stolík Ofélie - šedá 1 ks 6-10 týdnů 122,10 €
Zrkadlo s dekorom Ofélie - šedá Zrkadlo s dekorom Ofélie - šedá 1 ks 6-10 týdnů 113,40 €
Cena celkom pri nákupe jednotlivých produktov 841,00 €

Popis tovaru

Spálňa Ofélie je jasný zástupca neoklasiku. Elegantné obdĺžnikové tvary orámované vyrezávanými rímsami, pilastrami a sokle vytvárajú vynikajúce a ušľachtilý celok. Rámovaná čela s vyrezávanými vzormi sú harmonicky kombinovaná s elegantnými kovovými držadlami. Hlavnou ozdobou spálňa je luxusné čelo postele a elegantné závesné zrkadlo s objemovým štylizovaným ornamentom. Modulárne prvky do spálne spájajú funkčnosť a pohodlie a ľahko vytvárajú požadované prostredie spálne.

 

Posteľ s ortopedickým roštom Ofélie zaujme čestné miesto vo vašej spálni. Jej dominantou je luxusné čelo s ornamentom a polstrovanou časťou potiahnutou umelou kožou. Čelo je z polyuretánovej peny, ktorá umožňuje vytvorenie ladných kriviek dekoru, a dosky široké 1,6cm z lamina s polstrovaním. Veľkosť lôžka je 160x200cm (š, d). Inštalačná výška matraca je 30cm. Súčasťou postele je ortopedický rošt. Posteľ je nesená čelom a laminovanou doskou pod posteľou, pre podporenie elegancia sú pridané dve dekoratívne nôžky.

 

Toaletný stolík Ofélie vám ponúkne priestor pre uloženie vašich potrieb pre každodennú starostlivosť o tvár i vlasy a skrášľovania. Jeho praktickosť spočíva v uložení všetkých vecí na jednom mieste a jeho jednoduché a neoklasicke spracovanie podčiarkne váš ženský pôvab. Skrinka naľavo ukrýva 2 zásuvky na guľkových pojazdoch s plným výsuvom. Rozmery predných čiel zásuviek sú 44x19cm (š, v) a maximálne zaťaženie jednej zásuvky je 15kg. Originálne tvarované úchytky sú kovové, natreté striebornou farbou. Doska stola je nesená dvoma podperami, z toho jedna je skrátená a podopretá skrinkou so zásuvkami. Podoprenie skrinkou sa zaistí priskrutkovaním. Nosnosť dosky stola je 15kg.

 

Zrkadlo s dekorom Ofélie o šírke 4mm je zasadené v ráme z polyuretánovej peny, ktorá umožňuje vytvoriť ladné krivky dekoru, ktoré impozantne dominuje celému rámu. Zadnú stranu tvorí MDF doska, čo sú tvrdé drevovláknité dosky vyrobené z drevených vlákien lepených živicou za vysokého tlaku a teploty. Na stenu sa pripevňuje pomocou závesných háčikov, ktoré sú súčasťou balenia.

 

Spojenie estetického s užitočným to je nočný stolík Ofélie, za jemným dekórom sa ukrývajú praktické zásuvky na guľkových pojazdoch s plným výsuvom. Rozmery čiel zásuviek sú 44x19cm a maximálne zaťaženie zásuvky je 15kg. Originálne tvarované úchytky sú kovové, natreté striebornou farbou. Budete mať dostatok priestoru pre ukrytých napríklad kníh alebo vreckoviek. Stolík je vrátane pilastrov a sokla z MDF profilu potiahnutého šedú matnú fóliou.


Spálňa Ofélie - šedá sa skladá z týchto prvkov:

  • Posteľ s ortopedickým roštom Ofélie - šedá - 196x118,5x210cm (š, v, d)
  • Toaletný stolík Ofélie - šedá - 115,2x73,6x50 (š, v, h)
  • Zrkadlo s dekorom Ofélie - šedá - 86,2x100x4cm (š, v, h)
  • 2x Nočný stolík Ofélie - šedá - 49,6x50,8x49,8cm (š, v, h)

Všetok nábytok patriaci do kolekcie Ofélie nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

Prevažujúci materiál lamino - bez textúry
Farba šedá
Špecifikácia odtieňa onyxová šedá
Rozmer pre matrac (cm) 160x200
Lesk nie
S osvetlením nie
Hmotnosť (kg) 173.3
Spôsob dodania v demonte
Doplnkové info kovové úchytky
Poznámka pilastry a sokel MDF profilu
Upozornenie s ortopedickým roštom

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené