Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Čalúnená posteľ JOLANDA deLuxe 160,180x200cm s úložným priestorom  

Čalúnená posteľ JOLANDA deLuxe 160,180x200cm s úložným priestorom  
DOPRAVA ZADARMO
Denná deka (230x225cm):

výber varianty - zatrhnite

  Denná deka (230x225cm):

Osvetlenie: čela
Výber matraca a roštu:

výber varianty - zatrhnite

  Výber matraca a roštu:

Obojstranná denná deka (260x240 cm):

výber varianty - zatrhnite

  Obojstranná denná deka (260x240 cm):

Poťahová látka korpusu:

výber varianty - zatrhnite

  Poťahová látka korpusu:

Vybrať variant:
35,70 €
4-6 týždňov
Katalógové číslo:
000721
Záruka:
2 roky

Popis tovaru

Modelová rada deLuxe sa vyznačuje moderným dizajnom čiel a kvalitným spracovaním. Veľkou výhodou tejto rady je možnosť zostavenia postele podľa priania zákazníka. Je možné voliť z niekoľkých typov matracov a lamelových roštov. Na výber je aj veľké množstvo obojstranných denných diek.

 

Luxusná posteľ Jolanda má ložnú plochu rozdelenú na 2 časti. Zaiste oceníte úložný priestor pod ložnou plochou postele.

 

Parametre postele Jolanda:

 • veľký výber odtieňov látok
 • výber troch typov roštov (R1, R2, R3)
 • výber z 5 druhov matracov (Relax, Viscoflex, Medicflex, Strongflex, Superflex)
 • rozmery postele 160x200cm alebo 180x200cm
 • posteľ so sypkými matracmi a roštami
 • rozmery postele: 197 x 106 x 217cm (š, v, h)
 • výška ložnej plochy cca 58 - 68 cm (podľa zvolenej matrace)
 • na fotografii je posteľ Jolanda v látke NA a matracov Medicflex

 

TYPY ROŠTOV:

 

R1 - voľne uložený nepolohovateľný, neotvíratelný lamelový rošt, 28 lamiel, výkyvná púzdra, vystužená bedrovú oblasť, rozmery 80x200cm alebo 90x200cm. Rošt je napustený levanduľovým olejom, ktorý odpudzuje hmyz a roztoče.

 

 

 

R2 - voľne uložený polohovací lamelový rošt, 28 lamiel, výkyvná púzdra, vystužená bedrovú oblasť, polohovanie hlava-nohy, mechanizmus polohovanie na piestoch, výklop od nôh, rozmery 80x200cm alebo 90x200cm. Rošt je napustený levanduľovým olejom, ktorý odpudzuje hmyz a roztoče.
 
 

R3 - voľne uložený nepolohovateľný lamelový rošt, 28 lamiel, výkyvná púzdra, mechanizmus výklope na piestoch, bočný výklop. rozmery 80x200cm alebo 90x200cm. Rošt je napustený levanduľovým olejom, ktorý odpudzuje hmyz a roztoče.

 

 

 

 

TYPY MATRACOV:

 

Matrac RELAX: kvalitný matrac, ktorá je zložená z 3 vrstiev PUR pien rôznych tuhostí. Tieto peny sa vyznačujú dobrou elasticitou a tvarovou stálosťou. Vďaka priečnym otvorom je matrac dokonale vzdušná. Z dôvodov použitia kvalitných pien má matrac dlhú životnosť a je vhodná na zaťaženie 120kg. Matrac je obojstranná. Výška matraca s poťahom cca 16cm. Poťah je snímateľný. Rozmery 80x200cm alebo 90x200cm za rovnakú cenu. Nadštandardné výška plochy na ležanie 58cm.
 
 
Matrac VISCOFLEX: vysoko luxusný 7 zónový matrac z kvalitných HR pien rôznych tuhosťou a roznášacej vrchnej vrstvy z viscoelastickej - line- peny. Jadro je tvorené zámkovým spojom, ktorý zvyšuje priedušnosť a ventiláciu matraca. Profilácia povrchu (nopky) zaisťujú veľmi kvalitné spánkový komfort. Matrac ponúka unikátny pocit pri ležaní z dôvodov reakcie viscoelastickej peny na teplotu ľudského tela. Matrac má dlhú životnosť a zaťaženie do 130kg. Výška matraca s poťahom cca 21cm. Rozmery 80x200cm alebo 90x200cm za rovnakú cenu. Matrac je obojstranná, poťah Aloe Vera je snímateľný, prateľný.
 
 
Matrac MEDICFLEX: vysoko luxusný 7 zónový matrac z antibakteriálnej Bio HR peny dvoch rôznych tuhostí.Kvalita tohto matraca je umocnená pridaním aktívnych prírodných zložiek, ktoré vytvárajú prostredie nevhodné pre baktérie, roztoče a plesne. Matrac má antidekubitný prierez, ktorý zabraňuje tvorbe preležanín. Skvele sa prispôsobuje tvaru ľudského te
la. Matrac je vyrobená bez použitia lepidiel, je obojstranná, zaručuje dlhú životnosť a je vhodná pre zaťažený do 130kg. Výška s poťahom je cca 21cm. Nadštandardné výška plochy na ležanie 63cm. Rozmery 80x200cm alebo 90x200cm za rovnakú cenu. Poťah Medicot Silver je antialergický, antibakteriálne, obsahuje ióny striebra, ktoré zabraňujú tvorbe baktérií. 
 
 
 
Matrac STRONGFLEX: luxusný 7 zónový matrac je vyvinutá pre zákazníkov s vyššou hmotnosťou zaručujúci vysokú úžitkovú hodnotu a dlhú životnosť. Zaisťuje dobré ortopedické vlastnosti. Matrac má antidekubitný prierez, ktorý zabraňuje tvorbe preležanín, je zložená z 3 vrstiev PUR pien rôznych tuhostí. Matrac je obojstranná a má nosnosť 150kg. Výška matraca s poťahom cca 25cm. Najvyššia výška plochy na ležanie na trhu 67cm. Poťah je snímateľný. Rozmery 80x200cm alebo 90x200cm za rovnakú cenu.
 
 
 
Matrac SUPERFLEX: luxusné obojstranná 7 zónový univerzálny matrac s nadštandartne vysokou vrstvou viscoelastickej "lenivej" / pamäťovej peny a PUR peny. Matrac je vystužená roznášacia doskou s kokosovým vláknom. Vrchná vrstva reaguje na teplotu ľudského tela a dokonale sa mu prispôsobí, čím výrazne zvyšuje komfort pri ležaní. Výška matraca s poťahom cca 26cm. Matrac znesie zaťaženie 150 kg bez straty komfortu.
 
 
 
 
TYPY denne dek:
 

- Obojstranná denná deka

 
Rozmery: 260x240cm, zloženie 100% PES, deka sa nesmie bieliť, chemicky čistiť ani sušiť v sušičke, prať je možné pri 30 ° C, žehlenie je povolené. Látku obojstranné deky vyberáte hore u produktu.
 
 
- Denné deka
Rozmery: 130x225 cm, zloženie PES + VSS + PAN + BA, deka sa nesmie bieliť, chemicky   čistiť, sušiť v sušičke, prať ani žehliť, možné je iba suché šampónovanie. Látku denné deky   taktiež vyberáte hore u produktu.
 
 
K POSTELI SI MÔŽETE NAVYŠE OBJEDNAŤ TIETO DOPLNKY:
 

NOČNÉ STOLÍKY

Od rovnakého českého výrobcu môžete tiež zakúpiť moderné nočné stolíky s dvierkami (TOBY), so zásuvkou a nikou (SEBI) alebo s dvomi zásuvkami (MATY). Otváranie dvierok a zásuviek funguje na princípe systému PUSH. Rozmery stolíkov sú 60x45x35 cm (v, š, h). Výška odkladacej plochy je 48 cm. Nočné stolíky ponúkame vo variante: bez osvetlenia, s osvetlením. Objednávať ich môžete po kliknutí na názov alebo obrázok nočného stolíka.

      

NOČNÉ STOLÍKY

Od rovnakého českého výrobcu môžete tiež zakúpiť moderné nočné stolíky s dvierkami (TOBY), so zásuvkou a nikou (SEBI) alebo s dvomi zásuvkami (MATY). Otváranie dvierok a zásuviek funguje na princípe systému PUSH. Rozmery stolíkov sú 60x45x35 cm (v, š, h). Výška odkladacej plochy je 48 cm. Nočné stolíky ponúkame vo variante: bez osvetlenia, s osvetlením. 

               Noční stolek SEBINoční stolek TOBY  Noční stolkek MATY

 

DEKORAČNÉ VANKÚŠE

 

Vankúšiky sú dostupné v troch rozmeroch (70x50 cm, 50x50 cm, 60x40 cm) a v rôznych farebných prevedeniach. Môžete si ich kúpiť v látke poťahu postele, alebo vybrať z viac ako 70 látok. Využiť ich môžete tiež v obývacej izbe, ako dekoračné vankúšiky na sedačku.

                    

 

 


 

Z dôvodov výroby čalúnené postele na zákazku (variabilita látok, matracov a roštov), sme nútení požadovať od zákazníka zálohu v minimálnej výške 40 - 80 Euro, podľa hodnoty postele. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky max. Do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručenie zásielky.

 

Výška (cm): 106
Hĺbka (cm): 217
Prevažujúci materiál textil/látka
Farba podľa výberu
Rozmery na spanie (cm) dle výběru
Typ postele dvojlôžko
Cena postele s matracom i roštom
Úložný priestor áno
Lesk nie
Čalúnenie áno
S čelom áno
Doplnkové info posteľ je dostupná v rozmeroch 160x200 a 180x200 c
Poznámka ľubovoľne voliteľné rošty aj matrace

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
instagram