Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Matrac Swiss ErgoFlex - partnerský - výber rozmeru

Matrac Swiss ErgoFlex - partnerský
DOPRAVA ZADARMO

Matrac švajčiarskej kvality SWISS ErgoFlex, ktorý vďaka vhodnému zónovaniu a dokonalej skladbe materiálov jadra poskytuje tuhšiu a veľmi stabilnú oporu chrbtice počas spánku.

Rozmery:
15,80 €
2-3 týždne
Katalógové číslo:
020666
Záruka:
2 roky

Popis tovaru

Matrac vyššej strednej triedy, ktorý vďaka vhodnému zónovaniu a dokonalej skladbe materiálov jadra poskytuje tuhšiu a veľmi stabilnú oporu chrbtice počas spánku. Švajčiarska pena EvoPoreHRC je zárukou dlhej životnosti, antibakteriálna pena s úpravou Sanitized potom zárukou dobrej hygieny. Kvalitný matrac Swiss ErgoFlex je vyrobený z kvalitnej studenej peny. Matrac má dvojitú tuhosť (strednú a tvrdšiu) a má 7 zón tuhosti.

Dve strany tuhosti: T3 - stredná tvrdosť a T4 - tvrdá z 5 bodovej stupnice tvrdosti


EvoPoreHRC – švajčiarska inovácia, míľnik v histórii vývoja pien. Po PUR-penách a HR-penách je HRC pena novou generáciou materiálov na výrobu matracov. HRC – High Resilience Climate – je vysoko elastická pena s revolučnou stálosťou všetkých parametrov pri zmenách klímy (teplota, vlhkosť...) „Nová dimenzia pre najvyššiu úroveň komfortu spánku.”

 

Vlhkosť a teplota produkované ľudským telom narúšajú vlastnosti štandardných pien. Majú negatívny vplyv na klímu v matraci av dôsledku pôsobenia vlhkosti, tepla a vysokého tlaku dochádza k zmäknutiu peny. Toto má kritický vplyv na funkčnosť matraca. Pružnosť a tým aj schopnosť správneho kopírovania sa u štandardných materiálov výrazne znižuje, čo spôsobuje pocit nepohodlia. Výsledkom je zmenšujúca sa opora chrbtice a celého tela, čím sa spomaľuje uvoľňovanie svalového napätia.
„EvoPoreHRC – zdroj energie pre aktívny život.”

 

Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC pene sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosťami a zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Štruktúrovaný mix buniek odoláva vplyvu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.
„EvoPoreHRC – spojenie inovácie a technológie.”

 

Ochrana životného prostredia
Prvým krokom je redukcia emisií CO2 pri výrobe. Ak sa majú štandardné HR-peny aspoň priblížiť vlastnostiam EvoPoreHRC spotrebujú podstatne viac surovín. Intenzívnym výskumom sa podarilo dosiahnuť vyšší výkon materiálu pri nižšej spotrebe neobnoviteľných zdrojov, čím sa znížila záťaž životného prostredia.
„Testovaná kvalita pre najvyšší štandard.”
Kvalita nie je náhoda, je to výsledok striktne definovaných požiadaviek a vysokých štandardov, ktorých plnenie je zaručené pomocou intenzívnych a kontinuálnych kontrol.

 

Poťah Lavender poskytuje užívateľovi príjemnú aromaterapiu.

LAVENDER - látka napustená výťažkom z levandule, ktorý účinne odpudzuje hmyz (vrátane molí). Pri spánku na matraci opatrené poťahom LAVENDER prechádzate aromaterapiou s mnohými pozitívnymi vplyvmi na vaše telo i dušu. Sú známe priaznivé účinky levandule pri bolestiach hlavy, migrénach, nervovom vypätí a dokonca pri nespavosti. To všetko umocňuje celkové uvoľnenie a relaxáciu. Látka je prateľná do 60 °C.

 

  • Poťah LAVENDER prešitý s PES vláknom - gramáž 300 g/m2
  • vrchný profil - pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3, červená pena - antibakteriálna pena SANITIZED
  • stredný profil - značková pena ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3
  • spodný profil - značková mäkčená pena ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3
  • Fyziosystém - 7 zón tuhosti
  • možnosť zimnej/letnej strany
  • výška matraca v poťahu 22cm

 

Pri výbere matraca zakliknite požadovaný rozmer.

 

U matracov širších 160cm, a tiež matracov všetkých atypických rozmerov, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu vo výške 20% z ceny. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky maximálne do dvoch pracovných dní.

Výška matraca 22 cm
Výška jadra 19
Typ matraca sendvičový (partnerský)
Tuhosť matraca dvojaká tuhosť
Jadro matraca pena
Fyziosystém 7 zón
Nosnosť do 130 kg
Záruka 5 rokov
Pamäťová pena (visco, lenivá) nie
Antibakteriálny áno
Antidekubitný áno
Ortopedický nie
Zdravotný áno
Zvýšená nosnosť nie
Poznámka výška matraca 22cm je v poťahu

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
instagram
Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Pravidlá ochrany osobných údajov