Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

nahrievacie vankúšik Bederník MULTIFUNKČNÝ

Nahrievacie vankúšik Bederník MULTIFUNKČNÝ
1,00 €
SKLADOM
Katalógové číslo:
100005
Záruka:
2 roky

Popis tovaru

Naša novinka, hrejivé kôstky Lumb, vedľa blahodarného tepelného účinku navyše prinášajú maximálnu voľnosť pohybu. Vďaka dlhým textilným popruhom si vankúšik môžete pohodlne pripevniť na telo a počas jeho pôsobenia nebudete nijako obmedzení v pohybe. Priaznivých účinkov prírodného tepla kôstok si tak môžete užívať kedykoľvek počas dňa, bez toho aby ste museli prerušiť svoje bežné aktivity. Uviažte si vankúšik okolo bedier v pohodlí svojej kancelárie, prehrievajte si stuhnutú šiju aj počas práce na záhradke alebo uvoľnite boľavé kĺby a svaly bez nutného "pripútanie na lôžko". Vankúšik Lumb je pri svojej jednoduchosti súčasne nebýval variabilný.


100% prírodný produkt
Vankúšik je naplnený čerešňovými kôstkami, ktoré prešli procesom dôkladného očistenia a vysušenie. Bavlnený textil ktorý bol použitý na obal vankúšika bola utkaná špeciálne pre toto využitie, je veľmi príjemná na dotyk a zároveň dostatočne odolná pre dlhoročné využitie.


čerešňové kôstky
Kôstky majú mimoriadnu schopnosť akumulovať a po prekvapivo dlhú dobu vyžarovať teplo. Ich teplota sa nikdy nezníži pod teplotu Vášho tela a sypká náplň sa prirodzene prispôsobí tvarom ľudského tela. Pre nahriatie kôstok na niekoľko hodín postačí vložiť ich do mikrovlnky na pár minút. Použiť môžete aj klasickú rúru alebo je priebežne nechať nahrievať na kachliach či radiátora.


Hrejú aj chladia
V letných mesiacoch sa kôstky ľahko premenia v chladivého osviežujúceho spoločníka. Ak ich na niekoľko hodín vložíte do mrazničky, získate chladivý obklad, ktorý nájde svoje využitie nielen v sparných dňoch, ale aj celoročne pri ošetrení drobných popálenín, zvrtlých členkov, modrín alebo hrčí.


Pranie v práčke
Veľkou výhodou hrejivých vankúšikov plnených čerešňovými kôstkami oproti konkurenčným produktom s náplňou z obilných zrniečok je fakt, že naše vankúšiky možno bez obáv prať v práčke!
 
Typ vankúša nahrievací
Rozmer (cm) 13 x 55
Materiál čerešňové kôstky
Prešívanie nie
Doplnkové info s pásmi

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené
instagram
Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Pravidlá ochrany osobných údajov