Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Písací stôl s otočným kont. REA Roy, L/P - graphite

Písací stôl s otočným kont. REA Roy-graphite

Písací stôl do študentskej izby aj domáce kancelárie nadchne svojou variabilitou usporiadanie v miestnosti, ktorá je umožnená vďaka pohyblivosti kontajnera.

Farba 1. čielka:

výber varianty - zatrhnite

    Farba 1. čielka:

Farba 2. čielka:

výber varianty - zatrhnite

    Farba 2. čielka:

Farba 3. čielka:

výber varianty - zatrhnite

    Farba 3. čielka:

Vybrať variant:

výber varianty - zatrhnite

7,40 € 6,14 € bez DPH
2-5 týždňov
Katalógové číslo:
250866

Popis tovaru

Moderný písací stôl ponúka naozaj priestrannú pracovnú plochu, ktorá sa ešte zväčší, ak vysuniete pohyblivý kontajner, s ktorým môžete vďaka kolieskam pohybovať nielen do strany, ale taktiež ním môžete pootočiť, a upraviť si tak pracovné miesto presne na mieru. Táto možnosť individuálneho nastavenia vám potom zvýši pohodlie pri práci a tým pádom i pracovný výkon. Rektifikačné nôžky umožňujú vyrovnanie prípadné nerovnosti podlahy, aby nedošlo k poškodeniu kontajnera pri posúvaní či otáčaniu.  Písací stôl Rea Roy je dostupný v ľavej i pravej variante prevedení. Súčasťou stola je potom pohyblivý kontajner, do ktorého priestranných poličiek umiestnite pohodlne šanóny, zložky, slovníky či iné knihy. Tento kontajner môžete od stola plne odsunúť, avšak stôl nie je samonosný a pre jeho používanie je nevyhnutné mať ho aspoň sčasti podopretý kontajnerom.

 

Kontajner disponuje tromi zásuvkami s bezúchytkovým systémom otvárania, opatrené guličkovým plnovýsuvom, čo zaisťuje pri otváraní vysunutí celej zásuvky aj pri čiastočnom pootvoreniu, rovnako ako hladký dojazd zásuvky pri jej zatváraní. Pri každom z troch čiel kontajnera si môžete vybrať dezén. Zvoliť si ale teda môžete ľubovoľnú kombináciu farebného prevedenia z 8 dostupných odtieňov. Farebné prevedenie čielka je za príplatok, základné prevedenie, v tomto prípade graphite, je už v cene. Písací stôl Rea Roy má hĺbku lamina 25mm a 16mm, ABS hrany 0,5mm a 2mm. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotrieskovej dosky a je dostupný v niekoľkých odtieňoch REA Standard. Vďaka variabilite programu Rea môžete skombinovať jednotlivé diely podľa vašich predstáv a vytvoriť tak nábytkovú zostavu na mieru.

 

Rozmery stolové časti sú 120x75x60cm (š, v, h), rozmery kontajnera 80x72,5x50cm (š, v, h)

Výška (cm): 75
Šírka (cm): 120
Hĺbka (cm): 60
Prevažujúci materiál lamino - bez textúry
Farba šedá
Špecifikácia odtieňa graphite
Typ stola so zásuvkami
S výsuvom na klávesnicu nie
Rohové prevedenie stola nie
Lesk nie
S kolieskami nie
Hmotnosť (kg) 73
Spôsob dodania v demonte
Doplnkové info súčasťou stola je pohyblivý kontajner
Poznámka možnosť výberu čelá zásuviek z 8 odtieňov
Upozornenie guličkový plnovýsuv zásuviek, rektifikačné nôžky

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Upozornenie
COVID-19 - UPOZORNENIE
Vážení zákazníci, eshop je aj napriek zavedeným vládnym opatreniam plne funkčný. Objednávky vybavujeme štandartne bez obmedzenia a s dôrazom na bezpečnosť.
Viac tu COVID-19 - informácie

Zatvoriť