Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Prístelka k posteli Benjamin Bubbles - výber odtieňov

Prístelka k posteli Benjamin Bubbles - výber morenia a farby čielka
AKCIA

V detskej izbe sa bezpochyby osvedčí praktická prístelka. Vytvoríte vďaka ďalšie spacie lôžko pre dieťa. Prístelka je tiež ideálná pre príležitostne prespanie návštevy. Prístelku odporúčame najmä k posteliam z kolekcie Benjamin Bubbles. Prístelka ponúka výber morenia/olejovania a farby čielka.

Farba čielka/čiel:

výber varianty - zatrhnite

    Farba čielka/čiel:

Výber morenia/olejovania:

výber varianty - zatrhnite

    Výber morenia/olejovania:

484,50 € 16,30 € 13,47 € bez DPH
6-8 týždňov
Katalógové číslo:
250263

Popis tovaru

Prístelka je praktickým riešením pre uloženie ďalšieho dieťaťa. Je ideálná pre príležitostné prespanie návštevy. Jedná sa o veľmi užitočnú zásuvku, ktorá je umiestnená pod posteľou. Predstavujeme vám prístelku k posteliam Benjamin Bubbles. Manipulácia s prístelkou je veľmi jednoduchá. Jej súčasťou sú kolieska, prístelka je teda pojazdná. Prístelka je vyrobená z masívneho vysoko kvalitného bukového dreva a ponúka výber morenia/olejovania a farby čielka. Masívny nábytok je zdravotne nezávadný, stabilný, pevný, ekologický a má veľmi dlhú životnosť pohybujúcí sa v rozmedzí desiatok aj stoviek rokov. Neuvoľňujú sa z neho žiadne škodlivé látky, a preto je ideálny najmä pre deti a alergikov.

 

Ložná plocha prístelky je 90x190cm. Prístelka je dodávaná bez roštu a matraca. Z nášho sortimentu môžeme odporučiť kvalitný matrac Odette v rozmere 90x190cm. Ak vás táto matracec nezaujala, odporúčame matrac s výškou minimálne 13cm a maximálne 15cm. Odporúčame výhradne masívny latkový rošt o rozmere 90x200cm, ktorý možno veľmi jednoducho zmenšiť na 90x190cm. Tieto produkty nájdete nižšie v súvisiacich produktoch. Rozmery prístelky sú 95x198x24cm (š, h, v). Ide o produkt overeného českého výrobcu.

 

Všetok nábytok patriaci do kolekcie Benjamin Bubbles nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

Výška (cm): 24
Šírka (cm): 95
Hĺbka (cm): 198
Prevažujúci materiál masív - drevo
Druh dreva/dekor buk
Farba podľa výberu
Špecifikácia odtieňa buk cink
Rozmery na spanie (cm) 90 x 190
Nosnosť 80 kg
Spôsob dodania v demonte
Doplnkové info výber morenia/olejovania a farby čielka

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené