Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

Vešiakový panel Tiana II - biela

Vešiakový panel Tiana II - biela

S vysoko lesklým nábytkom z kolekcie Tiana si vo svojom domove zaistíte žiarivú krásu a praktické riešenie. Presvedčíte sa o tom aj pri vešiakovom paneli Tiana, ktorého jednoduchý dizajn nenudí, ale naopak vyniká.

4,60 €
3-5 týždňov
Katalógové číslo:
256084

Popis tovaru

Tiež pre kabáty a bundy si je možné vytvoriť reprezentatívne miesto, z ktorého budete mať radosť. Prispejú k tomu čistota, elegancia, priestornosť. Vešiakový panel Tiana sa pýši týmito charakteristikami, a navyše je veľmi páčivý a moderný vďaka plochám lakovaným UV lakom v odtieni krištáľovej bielej farby. Tento lak sa zasluhuje aj o kvalitu výrobku, pretože je štyrikrát odolnejší voči fyzickému poškodeniu oproti štandardnému lakovaniu.

 

 

Na paneli je umiestnených päť chrómových háčikov, ktoré sú štýlovo zhotovené a podieľajú sa na perfektnom dizajne vešiaka. Horné tri háčiky vyzerajú veľmi netradične, z predného profilu pripomínajú kotvu. Hlavne majú ale praktickú funkciu, pretože sú dvojité a na každý z nich si možno zavesiť dva kusy odevu, takže miesto sa nájde aj na návštevu. Vešiakový panel je hore zavŕšený 17mm hlbokou doskou, ktorá je vkusným doplnkom a môže byť využitá aj na položenie drobných dekoračných predmetov. Výrobným materiálom vešiakového panelu je lamino, ktoré má na hornej doske hrúbku 25mm a na zadnej doske 18mm. Zadná strana produktu je vybavená závesným zariadením.

 

 

Rozmery vešiakového panelu Tiana II sú 76x100x17cm (š, v, h).

 

 

Všetky produkty z kolekcie Tiana nájdete nižšie v súvisiacom tovare.

Výška (cm): 100
Šírka (cm): 76
Hĺbka (cm): 17
Prevažujúci materiál lamino - bez textúry
Doplnkový materiál kov
Farba biela
Špecifikácia odtieňa krištáľovo biela
Hmotnosť (kg) 12.8
Spôsob dodania v demonte
Doplnkové info vysoký lesk
Poznámka chromové háčky

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené
instagram