Kategórie Info Kontakt Login Košík
0

nahrievaci vankúšik CHERRY JUMBO

Nahrievaci vankúšik CHERRY JUMBO
1,10 €
1-2 týdny
Katalógové číslo:
000003
Záruka:
2 roky

Popis tovaru


Stará švajčiarska tradícia ožíva v novodobom hrejivom vankúšiku Cherry. Hrejivé vankúšiky pôsobí blahodárne pri zdravotných ťažkostiach: uľaví od bolestí brucha alebo chrbta, pomôžu pri menštruačných bolestiach, pomáhajú pri stuhnuté šiju a prehrejú zátylok pri bolestiach hlavy. Za chladných dní oceníte ich hrejivé čaro, ktoré prehreje studenú posteľ pred spaním, zahreje po zimnej prechádzke a prekrví studené nohy večer pri televízii. Kôstky pomáhajú naprieč generáciami, od detí až po ich babičky.

CHERRY JUMBO
Hrejivý vankúšik Jumbo svojou veľkosťou uspokojí aj náročných užívateľov. Jumbo je najväčší hrejivý vankúš z ponuky. Nahrieva sa o niečo dlhšie, ale o to dlhšie aj vydrží teplý.

100% prírodný produkt
Vankúšik je naplnený čerešňovými kôstkami, ktoré prešli procesom dôkladného očistenia a vysušenie. Bavlnená textília použitá na obal vankúšika bola utkaná špeciálne pre toto využitie, je veľmi príjemná na dotyk a zároveň dostatočne odolná pre dlhoročné využitie.

čerešňové kôstky
Kôstky majú mimoriadnu schopnosť akumulovať a po prekvapivo dlhú dobu vyžarovať teplo. Ich teplota sa nikdy nezníži pod teplotu Vášho tela a sypká náplň sa prirodzene prispôsobí tvarom ľudského tela.

Nielen hreje, ale aj chladí
Ak vankúšik na niekoľko hodín vložíte do mrazničky, získate chladivý obklad, ktorý nájde svoje využitie nielen v sparných dňoch, ale aj celoročne pri ošetrení opuchov, drobných popálenín, zvrtlých členkov, modrín alebo hrčí.

Pranie v práčke - vankúšiky možno bez obáv prať v práčke!

Ohrievanie v mikrovlnnej rúre: max 6 min (700W)
Ohrievanie v klasickej rúre: max 25 min (max 1500C)
Nahrievanie na kachliach alebo kúrenie.
 

Farba ružová
Typ vankúša nahrievací
Materiál čerešňové kôstky
Prešívanie nie
Poznámka rozmery vankúša 26x55cm

Diskusia

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Otázka na predajcu

Vaše meno:*
 
Váš e-mail:*
   
Otázka:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázka
image  
Naposledy navštívené
instagram
Aby sme Vám mohli v tomto eshope ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním . Pre viac informácií o cookies a ich prípadnom blokovaní navštívte článok Pravidlá ochrany osobných údajov